Valentin Yemek Odası

Valentin Yemek Odası

Liste Fiyatı: 12.242 TL
7.935 TL

Ürün Kodu DGEXY001LK14

En özel misafirlerin ağırlandığı, samimi sohbetlerin edildiği ve en güzel haberlerin paylaşıldığı sofralar… Valentin Yemek Odası Takımı ile en lezzetli anılarınız şık ve klas bir dekora sahip olacak. Takım: Konsol + Sabit Masası ve 4 Adet Olivia Sandalyeden Oluşmaktadır.

Valentin Yemek Odası

 Yemek odası denince kimin aklına güzel anlar, içten kahkahalar gelmez ki? Her odanın önemi ayrı ancak yemek odası denince değerli misafirlerinize kişiliğinizin en zarif yanlarını yansıtmak, unutulmaz anlar yaşatmak istediğinizden eminiz.

İşte bu yüzden Valentin Yemek Odası Takımını zarif ruhunuzu yansıtacak şekilde tasarladık. Ahşabın asilliği ile altının ihtişamını, mermer desenin sportifliğiyle harmanladığımız bu takım sizin zevkinizi yansıtırken en güzel anılarınızın da muhteşem sahne dekoru olacak. Kullanım ihtiyacınıza göre açılabilir ya da sabit masa seçimi, desenli ya da düz kumaş seçenekleri ile kişiselleştirebileceğiniz bu yemek takımı eviniz için tam da aradığınız zariflikte.

Üstelik, aynı tasarımı barındıran ayna, aydınlatma, yan sehpa, orta sehpa ve dresuar seçenekleriyle mevcut yemek odanızın tasarımını da taçlandırabilirsiniz. Frenli ray ve yavaşlatıcı menteşelere sahip bu takım sadece şıklığı değil, kullanım kolaylığı da vadediyor. Yüksek ayakları sayesinde temizlikte de zorluk çekmeyeceğiniz bu yemek takımı yıllarca sizin en iyi dostunuz olacak.

Unutmayın, eviniz sizin dünyanız ve mimarı da sizsiniz. Valentin Yemek Odası Takımı ile kendi eserinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol  167cm  52,2cm  87,4cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel        
Sabit Yemek Masası 169cm 93,9cm 77,6cm  
Sandalye Adet 4 adet        
Vitrin/Opsiyonel        
Orta Sehpa/Opsiyonel