Valentin Tv Ünitesi

Valentin Tv Ünitesi

Liste Fiyatı: 6.054 TL
3.924 TL

Ürün Kodu DGEXT01KL8

Fonksiyonel bir tasarım, şık detaylar, zarif çizgiler ve modern yaşamın yoğun temposuna uyum sağlayabilen işlevsellik… Aradığınız tüm özellikler, Valentin TV ünitesinin özel tasarımında buluştu!

Alt Modül ve Tv Stand Üst Modül Fiyatıdır.

Valentin Tv Ünitesi

Yaşam alanlarınızda yalın bir dekorasyon stilini benimsemek, yarattığınız atmosferin huzurlu, dinlendirici ve keyifli olmasını sağlıyor. Valentin TV ünitesi, sadeliğin ihtişamını gözler önüne seren ve modern yaşamın minimal detaylarını içinde barındıran Valentin koleksiyonunun en özel parçalarından biri olarak karşınıza çıkıyor. Gold ve mermer detayları bir arada barındıran Valentin TV ünitesi, salonunuzun baş köşesinde yerini alarak dekorasyonunuzdaki eksik parçayı tamamlamayı bekliyor.

Valentin TV ünitesinin özel ve fonksiyonel tasarımı, size oldukça işlevsel bir kullanım deneyimi sunuyor. İnce işçilikle süslenmiş kapaklarıyla şıklığını detaylarında gizleyen ürün, mermer desenli ve gold kulplarıyla da etkileyici bir görünüm yakalıyor. Metal çerçeveli raflar, size oldukça geniş bir saklama alanı sunuyor. Siz de Doğtaş ayrıcalıklarıyla Valentin TV ünitesini tercih ederek favori eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı salonunuzun baş köşesine taşıyabilir, hem düzenli hem de son derece şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Tv Alt Modül 240cm 49,5cm 52,6cm  
Tv Stand Üst Modül  33,6cm 27,3cm 97,6cm