Riena Yemek Odası

Riena Yemek Odası

Liste Fiyatı: 10.731 TL
6.955 TL

Ürün Kodu DGEXY001LK13

Mat beyazın verdiği huzurun modern ihtişamı yansıtan çizgilerle buluşuması. Takım: Konsol + Sabit Masası ve 4 Adet Olivia Sandalyeden Oluşmaktadır.

Riena Yemek Odası

 Mat beyazın verdiği huzurun modern ihtişamı yansıtan çizgilerle buluşuması. Riena Yemek Odası Takımı, adeta bir yeni saraylı.

Görkemin en sade versiyonuyla tanışın. Dozunda kullanılan kavisli hatları, detaylarda boğulmanızı engelliyor. Açık rengi, tasarımın verebileceği ağır havaya gençlik dopingi yapıyor.

Yemek masası ve sandalyelerindeki minimal çizgileriyle modernizme göz kırpıyor. Eksantrik, feminen ve biraz da asi. O tam anlamıyla romantik bir neo-klasik.

Riena’nın gri kumaşları ve ahşap yüzeyleri yalınlıklarıyla göz okşuyor. Konsol ve vitrin gibi demirbaşlarsa, zanaatkar eli değimiş görünümleriyle birer sanat eseri niteliğinde. Kulplarda dahi hissedilen zarafet, konsol aynasından TV ünitesine kadar tüm parçalara hükmeder durumda.

Meşe ağacının mat beyazla birlikteliğinden naif bir uyum doğuyor. Bu asil cazibe, aksesuar karakterinize de yansımalı. Koleksiyonun güzellik obsesyonu, aksesuarlarda da tercihinizi kibar ama fark edilir olandan yana kullanmanız gerektiğine dair bir ipucu aslında.

Mat parçaların ışıltıyla flörtü, yemek odanızda heyecanı arttıracak. Her bir parçanın kendine güveni, mesafeyi korurken heyecanın hiç kaybolmamasını sağlayacak.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol  167cm  52,2cm  87,4cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel        
Sabit Yemek Masası 169cm 93,9cm 77,6cm  
Sandalye Adet 4 adet        
Vitrin/Opsiyonel        
Orta Sehpa/Opsiyonel