Retro Yatak Odası Takımı

Retro Yatak Odası Takımı


TL

Ürün Kodu DGEXYA007

Çizgilerini ve usta işçiliğini geçmişten, yalınlığını günümüz trendlerinden alan Retro Yatak Odası Takımı.

Takım:Sürgülü Dolap, 160x200 Başlıklı Karyola, Şifonyer, Şifonyer Ayna ve 2 Adet Komodin’den oluşmaktadır.

Retro Yatak Odası Takımı

Çizgilerini ve usta işçiliğini geçmişten, yalınlığını günümüz trendlerinden alan Retro Yatak Odası Takımı, “retro” tasarımların modern yorumu niteliğinde.

Geometri ve çizgi, dekorasyonda her zaman moda olacak. Ancak; bu sezon bu ikiliyle sokak modasında da çok karşılaşacağız. Retro Koleksiyonu işte bu trendi incelikle yorumluyor. Ceviz ağacı, bu seride kalitesini bir başka gösteriyor.

Ahşabın yapısındaki yatay ve dikey kompozisyonlara üç boyutlu dizayn ekleniyor. Alçak karyola ve komodin tasarımları, modernizme atıfta bulunuyor. Seçeceğiniz aksesuarların bakır tonunu içermesi, güncel renk flörtlerini yatak odanıza taşıyacak.

Retro Yatak Odası Takımı’nın farklı genişlikteki yatak alternatifleri, size en uygun uyku konforunu sağlıyor. Sürgülü ve beş kapılı dolap seçenekleri, farklı iç tasarımlarıyla depolama çözümleri sunuyor.

Komodin ve şifonyer kişisel eşyalarınız için ihtiyacınız olan alanı yaratıyor. Tüm takım arkadaşları, yatak odanızı bir bütünlük içinde tamamlıyor.

Retro Koleksiyonu, ikonik bir mirasın bugüne yansıması aslında. Nostaljik bir tavır değil onunkisi; geçmişten alınan ilhamın modernizm süzgecinden geçirilmesi. Böylesine ayrıcalıklı bir ifade, güçlü bir karakteri şart koşuyor. Retro’yu tercih edenler, tezat notalarla fark yaratıyor. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik  
Sürgülü Dolap 238cm 63cm    
Bazalı+Karyola+Başlık 176,8cm 217,4cm    
Şifonyer 127,2cm 48,8cm    
Şifonyer Aynası 126cm 4,5cm    
Komodin 2 Adet 63,6cm 48,8cm