Ravenna Yatak Odası Takımı

Ravenna Yatak Odası Takımı

Liste Fiyatı: 12.822 TL
8.313 TL

Ürün Kodu DGEXYA003

Meşe ağacının natürelliği, yatak odanızın tarzını belirliyor.

Takım:Karyola+Başlık+5 kapaklı dolap+Şifonyer ve iki adet Komodin'den Oluşmaktadır.

Ravenna Yatak Odası Takımı

Meşe ağacının natürelliği, yatak odanızın tarzını belirliyor. Gözünüz her detayda kahve tonlarını ve ona eşlik etmek üzere kırık beyazı arayacak. Ravenna Yatak Odası Takımı, tüm parçalarıyla fonksiyonelliğin tanımını yeniden yapıyor.

Sezon trendi mat ahşap görünümü, doğallığa atıfta bulunmanın yanında modern ve şehirli bir imaj çiziyor. Uzun ayaklı tasarımlar, bu şehirli mizaca uyum sağlamakla kalmıyor; kullanım kolaylığı da sunuyor.

Deri ve yansımalı roze metalden oluşan kulplar, modernizme bir gönderme daha yapıyor. Her detayda, atlanmadan yer verilen tek madde şu: Sadeliğin içindeki moda asla demode olmaz. Ravenna Yatak Odası Takımı’nda iki farklı genişlikte tercih edebileceğiniz bazalı ya da bazasız karyola, beş kapaklı dolap, şifonyer, komodin ve ayna bulunuyor. Yatak başlığı, geniş tasarımıyla ikonik bir tavır ortaya koyuyor. Kumaşla aynı renk, hafif dikişle oluşturulan kapitone, başlığa boyut katıyor.

Komodinler ve şifonyer, size özel alanları zevkinize göre doldurma imkanı sunuyor. Dolabın içindeki bölmeler hayat kurtarıyor. Meşe ağacından mat ahşap, her parçadaki dingin yanın altını çiziyor. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
5 Kapaklı Dolap 223,3cm 57,6cm 220,6cm  
Karyola 160x200 178cm 216,6cm 110cm  
Şifonyer 100cm 49,7cm 79,9cm  
Şifonyer Aynası cm cm cm  
Komodin Adet 55cm 49,8cm 49,6cm