Olivia Yemek Odası

Olivia Yemek Odası

Liste Fiyatı: 26.724 TL
17.320 TL

Ürün Kodu DGEXY001LK11

Yemek odanızın dekorasyonunda sıra dışı bir tarz yakalamak ve tabuları yıkmak istiyorsanız Olivia yemek odası takımına mutlaka göz atın! Antrasit ve altın rengin çizgilerle kusursuzlaştığı ürün grubu ile mekanınıza şıklık katın! Takım: Konsol + Sabit Masası ve 4 Adet Olivia Sandalyeden Oluşmaktadır.

Olivia Yemek Odası 

 Sıra dışı bir çizgiye sahip, özgün tasarımıyla evinizin dekorasyonunu bir anda zenginleştirecek bir yemek odası arayışındaysanız Olivia yemek odası takımı ile tanışmanın tam zamanı!

Olivia yemek odası takımı, parlak antrasit rengin altın renkli detaylarla bir araya geldiği eşsiz tasarımıyla mekanlara asil ve zarif bir görünüm kazandırıyor. Antrasit üzerindeki muazzam beyaz çizgiler, dikey çubuk formundaki büyük ve küçük kulplar ile bütünleşerek benzersiz bir uyuma tanıklık etmemizi sağlıyor. İncecik, uzun ayakları ise bu çizgilerin izinden giden bir detay olarak tasarımı tamamlıyor.

Tek bir kaide üzerinde duran oval masası, nostaljik görünümün modernize edildiği dresuarı, iki farklı boyutta satışa sunulan şık orta sehpası, şıklığının yanında geniş ve kullanışlı yapısıyla da öne çıkan konsolu, tasarıma derinlik katan yuvarlak aynası ile Olivia yemek odası takımı ile tabuları yıkmaya hazır olun!

Sıradan yemek odası takımlarından sıkıldıysanız Olivia yemek odası takımı ile yemek odası dekorasyonunuzu özelleştirin. Evinizin her alanına bambaşka bir boyut kazandırmak için Olivia koleksiyonunda yer alan diğer ürünlere de mutlaka göz atın!

Dairesel formların altın detaylarla zenginleştirildiği Olivia Yemek Odası, tabuları yıkan çizgi dışı tasarımıyla, mekana zarafet ve şıklık katıyor. Olivia’nın zarafetini tamamlayan yuvarlak aynası ise mekanın derinlik algısını pekiştiriyor.

Modası asla geçmeyen çizgisiyle zamana da meydan okuyor. Zarafete vurgu yapan antrasi rengi ile yemek odanızda estetik bir duruş sergilerken sizi kendisine hayran bırakıyor.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol  220cm  48cm  80cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel        
Sabit Yemek Masası 200cm 75cm 100cm  
Sandalye Adet 4 adet        
Vitrin/Opsiyonel        
Orta Sehpa/Opsiyonel