Noble Yemek Odası

Noble Yemek Odası

Liste Fiyatı: 21.279 TL
13.792 TL

Ürün Kodu DGEXY001LK9

Noble’nin nostaljik esintiler taşıyan tavrıyla yeni karakteri, birbirlerine ters açı yapıyor. Takım: Konsol + Sabit Masası ve 4 Adet Matilda Sandalyeden Oluşmaktadır.

Noble Yemek Odası 

 Noble’nin nostaljik esintiler taşıyan tavrıyla yeni karakteri, birbirlerine ters açı yapıyor. Ceviz ağacına yatay ve dikey kompozisyonlarla biçim veriliyor. Günümüz teknolojileriyle ustalığın rafine birlikteliğinden özel bir koleksiyon doğuyor.

Noble Yemek Odası Takımı, ceviz ağacına girift, geometrik ve simetrik bir yüzey kazandıran yapısıyla sizi kendine çekecek. Her detayından kalite akan bu koleksiyon, güzelliğini sıcak ve asil ahşaba borçlu. Noble, kameraları kendine hayran ediyor.

Her şeyin yerli yerinde olduğu bu seri, yemek odasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Siz büyüğünü ya da küçüğünü tercih edebileceğiniz yemek masasında unutulmaz ziyafetlere imza atarken, çekmeceleri bölmeli konsol en büyük yardımcınız olacak.

Ceviz ağacının zarafetiyle çerçevelenmiş konsol aynası, yemek odanıza geniş bir boyut kazandıracak. Sandalyelerin heykelsi duruşuna TV ünitesinin modülleri birer muhafız edasıyla eşlik edecek. Bu şiirsel kompozisyon, siz hangi kumaş rengini seçerseniz o tona bürünecek.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol  211,6cm  48,7cm  82,8cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel        
Sabit Yemek Masası 180cm 90cm 78,2cm  
Sandalye Adet 4 adet        
Vitrin/Opsiyonel        
Orta Sehpa/Opsiyonel