Matilda Yemek Odası

Matilda Yemek Odası

Liste Fiyatı: 18.124 TL
11.750 TL

Ürün Kodu DGEXY001LK8

Sevdiklerinizle geçireceğiniz özel zamanlar için konforlu ve şık bir alan oluşturmak istiyorsanız yemek odanıza Matilda yemek odasıyla benzersiz bir hava katın. Takım: Konsol + Sabit Masası ve 4 Adet Matilda Sandalyeden Oluşmaktadır.

Matilda Yemek Odası 

 Matilda yemek odası takımı iddialı ve modern tasarımını konforu üst seviyeye taşıyan özelliklerle birleştiriyor. Zamansız tasarımıyla yaşam alanınızda odak noktası olmayı başaran yemek takımı, Matilda koleksiyonunun modern ve spor-lüks tarzdaki çizgisini yansıtıyor. Matilda yemek odası tasarımında farklı yüzeylerin birlikteliği ön planda. Taba rengi deri detaylar füme aynalarla bir araya gelirken siyah metal ayakları tamamlayan gold kaplamalar koleksiyonun lüksü çağrıştıran iddiasını ortaya koyuyor.

Yaşam alanlarında farklı dokunuşları sevenlerin tercihi Matilda yemek odası, yemek masasının yanı sıra vitrin, konsol gibi şıklığı işlevsellikle birleştiren mobilyaları bir araya getiriyor. Matilda yan sehpa ve zigon sehpa ile salon dekorasyonunuzda bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Matilda yemek odası takımını aynı koleksiyonda yer alan aydınlatma, konsol ayna gibi dekoratif aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Konsol  220,6cm  49,9cm  79,5cm  
Konsol Aynası/Opsiyonel        
Sabit Yemek Masası  208cm  100,8cm  76,8cm  
Sandalye Adet 4 adet        
Vitrin/Opsiyonel        
Orta Sehpa/Opsiyonel