Likya Yatak Odası Takımı

Likya Yatak Odası Takımı

Liste Fiyatı: 14.989 TL
9.716 TL

Ürün Kodu DGEXYA00548

Zarafeti göz alıcı detaylarında saklayan Likya yatak odası, yaşam alanlarında huzurlu, şık ve dingin bir dekorasyon stili oluşturmak isteyenler için kusursuz bir seçim.

Takım: 5 Kapılı dolap+Karyola+Başlık+Şifonyer ve iki adet Komodin'den Oluşmaktadır.

Likya Yatak Odası Takımı

Likya Yolu’ndan alınan ilhamla doğal ceviz ve krem tonları kullanılarak tasarlanan Likya yatak odası, zarafeti ve şıklığı temsil ediyor. Bas - aç fonksiyonu eklenerek tasarlanan 4 kapaklı dolap modülü, katlanır kapak sistemi ve iç aydınlatma özellikleriyle size konforlu ve pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Likya yatak odasında bulunan tekli modül alternatifleri ise yatak odasında maksimum depolama alanı oluşturmak isteyenlere hitap ediyor.

Tek kapaklı dolap modüllerinde bulunan çekmeceler, yatak odalarındaki dar alanları ve köşeleri depolama alanı olarak değerlendirmeyi kolaylaştırıyor. Frenleme sistemli menteşeler eşliğinde tasarlanan modüller, kulp detayını ortadan kaldırarak şıklığı ve sadeliği zirveye taşıyor.

Size de yalnızca Likya yatak odasının farklı modül alternatifleri arasından seçim yaparak hayalinizdeki yatak odası dekorasyonunu gerçeğe dönüştürmek kalıyor!

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
5 Kapalı Dolap  223,3cm 59,9cm 219,5cm  
Karyola 175cm 208cm 40cm  
Şifonyer 110cm 42,5cm 82,6cm  
Şifonyer Aynası cm cm cm  
Komodin Adet 54cm 43.2cm 43cm