Catherıne Tv Ünitesi

Catherıne Tv Ünitesi

Liste Fiyatı: 3.814 TL
2.472 TL

Ürün Kodu DGEXT013

Doğtaş'ın yenilikçi ruhu Catherine tv ünitesine de dokundu. 

Catherıne Tv Ünitesi

Klasik mobilya anlayışındaki vitrinlerin yerini alan üniteler, kompakt ve pratik yönleriyle çağın hızını ve trendini ustaca yakalıyor. Minimal, sade ve doğal bir akımın uzantısı olan üniteler Doğtaş farkıyla evlerinize geliyor.

Catherine serisinin özgün çizgilerini tv ünitesinde de görmek mümkün. Aynı zarif genetik, aynı karakteristik burada da mevcut. Köşeli hatlar, diri ve özgüvenli çizgiler, gold geçişler, geometrik kulplar, yüksek ve narin ayaklar, raflı duvar dolapları; metal objeler, pastel renkli biblolar ve yansımalı süsleme detayları ile daha da çoğalan ve kendini belirgin sesle ifade edebilen Catherine tv ünitesi ile film izlemek ekstra bir keyfe dönüşüyor. Beyaz rengin gözü dinlendiren ve mekanlara aydınlık bir ifade katan ışıltısı, koltuk takımınızı kusursuzca tamamlıyor.

Çekmece ve kapaklardaki kapak stop özelliği mobilyanızın ömrünü uzatıyor, modülerlik avantajı ise kendi kombininizi yaratmanıza olanak tanıyor.

Yenilikçi tarz denilen lisanı en iyi konuşan markaların başında gelen Doğtaş, kalite ve yenilikten ödün vermeyen kararlı tutumuyla tv ünitelerinde de avangard bir çizgiyi takip ediyor.

Hem trend ögelerden uzak kalmamak hem de özgün olabilmenin sırrı Doğtaş kalitesinde gizli.

Catherine tv ünitesi sevdiğiniz bir filmi izlerken evde olmanın keyfini ikiye katlıyor.

Mobilya seçiminiz zevkinizi yansıtır. Ve incelikli zevklerin yolu mutlaka Doğtaş’la kesişir. 

MODÜL Genişlik Derinlik Yükseklik Nakit Fiyatı
Tv Alt Modül 207,8cm 49,3cm 49,6cm  
Tv Üst Modül 32cm 28,6cm 90cm  
Tv Üst Camlı Modül 32cm 28,6cm 90cm